Giresun Ekspres - Giresun'un En İyi Gazetesi Giresun Ekspres - Giresun'un En İyi Gazetesi Giresun Ekspres - Giresun'un En İyi Gazetesi
     

Bugün
17 Co
Yarın
15 Co
Diğer Tarım Haberleri 
   Fındıkta alan bazlı destek devam edecek
   “Fındık yüzde 30 zarar gördü”
   Fındık zararlılarına dikkat!
   Şebinkarahisar fidan üssü olacak
   Soğuklar fındığı vurabilir
   Çiftçilere manda başına 650 TL destek
   Üreticilere gübreleme uyarısı
   Çiftçiler yarıştı
   Fındık üreticisine ek gelir; Kumkuat
   Organik arıcılık desteklenmeli
   Arıcılara sahte bal uyarısı
   Kış ortasında bahar havası
 Üreticilere kredi imkanları tanıtıldı

19.12.2012 16:18:47

Güce ilçe Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü İlhami Takır, köyleri ziyaret ederek ortakların sorunlarını dinledi.

Kuluncak Köyü’nde köylülerle bir araya gelen Kooperatif Müdürü İlhami Takır, Tarım Kredi Kooperatifi olarak çiftçilerin ihtiyaç duyacakları tarımsal girdiler ile temel tüketim maddelerinin arasında değişen faiz oranlarıyla karşılandığını belirterek yörede yaşayan tüm çiftçileri Kooperatife ortak olarak Tarım Kredi ayrıcalığıyla tanışmaya davet etti.

Takır, ”Güce Tarım Kredi Kooperatifi olarak kooperatifimiz çalışma alanı içerisinde bulunan köy ve mahallerden kayıtlı ortaklarımızın memnuniyeti için çalışan kooperatifimiz gayretli hoşgörülü ve saygı ile hizmet görev anlayışı içerisinde ortaklarımızla bir bütün olarak çalışmaktayız. Yine çitçi ortaklarımıza sezonunda gübre, tohum, Zirai ilaç, besi, süt yemi, çeşitli zirai araç ve gereç ihtiyaçları zamanında tedarik edilmektedir. Ortaklarımızın haklarını ve piyasaya karşı korumak için bütün imkânlarımız kullanmaktayız. Ortaklarımızdan gelecek olan bütün olumlu ve olumsuz önerileri dikkate alarak hizmet en iyisini verme gayreti içindeyiz. Güce Tarım Kredi Kooperatifi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Güce tarımının ve Güce çiftçisinin her zaman hizmetinde olacağız” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından köy halkını temsilen söz alan Kuluncak Köyü Muhtarı İbrahim Şahin, Güce Tarım Kredi Kooperatif’inin üreticiye yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı duydukları mutluluğa değinerek “Başta Kooperatif Müdürü İlhami Takır ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz. Artık köylümüz tefecinin kucağına düşmeyecek, iyi ki Tarım Kredi var” diye konuştu.

Bu haber toplam 364 defa okunmuştur.
  Yorum Ekle    Sayfa Başı
 Bu habere toplam 0 yorum eklenmiştir.
 
 © 2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi Tel-Faks: (0454) 215 35 30 | Destek: iletisim@giresunekspres.com
. . . . .
Uygulama : Fuat Akgün